Türkiye Firma Rehberi Sektör Rehberi
Üye girişi yap | 18 Haziran 2018 Pazartesi
Türk Firma Rehberi

Reklam

Oskar Temizlik Hizmetleri

Oskar Temizlik Hizmetleri iletişim bilgileri.
Telefon numarası, adresi ve mail gönderimi için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Oskar Temizlik Hizmetleri Logosu
Firma Yetkilisi Bengül Demir
Telefon numarası 0 212 854 08 51
Faks numarası 0 212 854 08 75
GSM Hattı 0 555 992 83 60
Mesaj Mesaj Gönder
Adres Barış Mah. Akdeniz Cad. Albayraklar Plaza C:1 Blok K:3 D:9 İstanbul / Beylikdüzü
Web sitesi http://www.oskartemizlik.com

Hakkımızda

Oskar Grup sektörde lider olmayı ve siz müşterilerin taktirini kazanmayı başarmış, kalite konusunda ödün vermeyen konusunda profesyonel çözümler üreten, şirketler grubudur.

Oskar Grup, ülkemizde sektöründeki çözümlerinde tartışmasız liderdir. Kullandığı teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan , değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir.

Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan hizmet ve bilginin kontrolü, ayrıca personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine “Sadece İsteyin” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Bizler Oskar Grup Olarak, Müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın ve bizle çalışanların gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.

Faaliyet Alanımız

Temizlik / Genel Temizlik

Hoşgeldiniz !
Üye değil misiniz? Hemen üye ol !
  • Üye girişi


Reklam

Sektör

  • Temizlik